خبر خوب اقتصادی: ستاد اجرایی فرمان امام ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور می‌سازد

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، عارف نوروزی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح های نهضت ملی مسکن استان زنجان در جمع خبرنگاران، افزود: واگذاری این واحدها تا پایان دولت سیزدهم متناسب با ظرفیت های اجرایی ستاد انجام خواهد گرفت.

نوروزی گفت: طبق تفاهم با وزارت راه و شهرسازی، میزان ساخت واحدهای مسکونی توسط ستاد افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: زمین لازم برای ساخت مسکن در برخی موارد توسط ستاد و در برخی عرصه ها از سوی وزارت راه و شهرسازی در اختیار قرار می گیرد تا نسبت به ساخت و ساز واحدها اقدام شود.

خبر خوب اقتصادی: نرخ بیکاری 2 درصد دیگر کاهش یافت

این مسوول یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سال‌های گذشته یک مجموعه ماموریت محور بود، به این معنا که هرکجا در کشور گره و مشکلی به وجود می آمد، ستاد به عنوان بازوی توانمند نظام و دولت وارد عمل می شد و با کمک گرفتن از ظرفیت نخبگان و متخصصان برای حل بحران کمک می کرد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از رویکردهای اصلی ستاد اجرایی فرمان امام، حرکت در مسیر شعار سال است و تمامی ظرفیت ها و امکانات خود را برای توسعه و پیشرفت کشور به کار خواهد گرفت.

نوروزی خاطر نشان کرد: در این راستا امروز ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این استان ۳۹۲ واحد را با ۵۵ هزار متر مربع مساحت به متقاضیان تحویل داده است.

پایگاه خبری امیدرسان مرجع اخبار خوب و امیدبخش

سه هزار و ۷۳۸ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان امروز همزمان با اولین روز هفته دولت با حضور مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا