برگزاری اولین جلسه ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی/ تاکید دادستان کل بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، اولین جلسه ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی کشور به ریاست حجت الاسلام و المسلمین موحدی دادستان کل کشور و با حضور جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از قوع جرم قوه قضاییه و دبیر ستاد و دیگر اعضا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دادستان کل کشور با اشاره به اهمیت فراوان برگزاری باشکوه انتخابات در سطح کشور اظهار کرد: انتخابات در کشور ما یک امر ضروری و بسیار اثرگذار در مدیریت کشور است. انتخابات موجب تقویت بنیه کشور در همه عرصه ها است و در نهایت تقویت و اقتدار نظام را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه برگزاری مستمر و مداوم انتخابات در کشور ما یک افتخار ماندگار است گفت: جمهوری اسلامی ایران به نظر و رای مردم اعتقاد جدی داشته و در هیچ زمانی برگزاری انتخابات منتفی نشده است. نمونه بارز این نگاه را می توان در دوران جنگ تحمیلی مشاهده کرد که کشور درگیر شرایط سخت نظامی و اقتصادی بود اما حتی یک دوره از برگزاری انتخابات در کشور منتفی نگردید.

خبر دیگر اینکه: ورود دادستانی کل به موضوع دریافت غیرقانونی هزینه ها توسط برخی پزشکان و مراکز تصویربرداری

حجت الاسلام و المسلمین موحدی در ادامه به تلاش دشمن در ناامید کردن مردم به نظام و عدم مشارکت در انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: دشمن در تمامی سالهای پس از انقلاب اسلامی سعی کرده است مردم و ملت ایران را به نظام مقدس جمهوری اسلامی بدبین کرده و مشارکت مردم در انتخابات را کاهش دهد.

وی افزود: همه مسئولان و مردم وظیفه سنگینی در باشکوه تر شدن انتخابات دارند و باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا مشارکت مردم همچون گذشته بالا و موجب سرافرازی نظام باشد. یقیناً همه ما مدیون امام راحل و خون مطهر شهدا هستیم و باید امانتدار این دستاورد بزرگ باشیم.

دادستان کل کشور گفت: بحمدالله با حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو، همچون گذشته دشمن در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده و مردم بصیر و انقلابی ایران برگ زرین دیگری را به تاریخ این کشور اضافه خواهند نمود.

گفتنی است در این جلسه، اعضای ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی کشور به بیان گزارش های تحلیلی و تخصصی خود پرداخته و اقدامات انجام شده و در دست اقدام خود در خصوص برگزاری انتخابات را ارائه نمودند.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا