استقرار تیم‌های واکنش سریع هلال احمر در ۳۱ استان طی نوروز

دکتر علی اصغر پیوندی  در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر که صبح امروز (چهارشنبه) در ضلع جنوبی حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، با بیان این که جمعیت هلال احمر بر اساس وظیفه ذاتی خود برای ترویج ایمنی و کمک به شهروندان در طرح نوروزی امسال نیز حضور دارد، خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر در تمامی صحنه‌ها در کنار مردم خواهد بود و خدماتی را به مردم ارائه می‌کند.

وی با اشاره به این که هلال احمر ۲۲ روز در طرح نوروزی در خدمت مردم خواهد بود، اظهار کرد: پنج هزار و ۵۰۰ امدادگر و نجات گر در بیش از ۱۴۲۱ پایگاه نوروزی در خدمت مردم خواهند بود که این مدت سه هزا رو ۵۰۰ خودروی امدادی در ۱۴۲۱ پایگاه ثابت نیز استقرار خواهند داشت.

پیوندی از استقرار تیم‌های واکنش سریع در ۳۱ استان تحت عنوان “تیم‌های توانا ” نیز خبر داد و در این باره گفت‌: همچنین ۲۴ امداد هوایی نیز در این مدت در آماده‌باش خواهند بود.

رییس جمعیت هلال احمر با بیان این که  سازمان جوانان نیز برای ایام نوروز برنامه‌ریزی ویژه‌ای دارد، خاطر نشان کرد: ۱۲۶۱ پست و میز خدمات فرهنگی ــ اجتماعی و غرفه “دوستار کودک”، “خیمه گاه نماز” و … در این مدت دایر خواهد بود. همچنین امیدواریم که با ارائه بحث آموزشی و فرهنگی و مردم یاری شرایط خوبی را برای مسافران و شهروندان در ایام نوروز فراهم کنیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا