آغاز نمایشگاه‌های بهاره تهران

به گزارش امیدرسان؛ انوشیروانی محسنی بندپی در مراسم افتتاح نمایشگاه فروش بهاره گفت‌: بر اساس ارزیابی عملکرد غرفه‌هایی که در سال گذشته با عنوان نمایش فروش بهاره برگزار می‌شد، امسال نیز این نمایشگاه‌ها در سطح شهر تهران بر پا شد.

وی افزود: سه نمایشگاه فروش بهاره در تهران یکی در ضلع جنوبی مصلی، بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران بر پا شده است که ساعت کاری آنها از ساعت ۱۱ تا ۲۱ با هدف عرضه مایحتاج شهروندان در آستانه سال جدید است. در این نمایشگاه‌ها نظارت از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت به‌صورت دقیق اعمال می‌شود و شهروندان اطمینان داشته باشند که کالایی که می خرند به لحاظ کیفیت و قیمت مطلوب است.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود، خاطر نشان کرد: عرضه مستقیم کالاهای تولیدی داخل در غرفه‌های این نمایشگاه انجام خواهد شد و حدود ۱۳۰۰ غرفه در مجموع سه نمایشگاه مشغول عرضه کالاهای مایحتاج شب عید مردم هستند.

وی در ادامه اظهاراتش درباره ایاب و ذهاب شهروندان به محل برگزاری نمایشگاه بهاره گفت‌: شهرداری اعلام آمادگی کرده است سرویس‌های فوق‌العاده‌ای را برای ایاب و ذهاب مردم به سمت این نمایشگاه‌ها پیش‌بینی کند.

محسنی بندپی در پایان اظهارکرد: این نمایشگاه‌ها امسال با همکاری مجموعه استانداری تهران، سازمان صنعت، معدن و تجارت همچنین اتحادیه و اصناف برگزار می‌شود و امیدواریم رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد همچنین شهروندان می‌توانند پیشنهادات اصلاحی خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه از طریق روابط عمومی استانداری تهران و سازمان صنعت، معدن و تجارت همچنین رسانه‌ها به گوش مسئولان برسانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا