دستگاه قضایی از مشکلات ۳۰۳ واحد تولیدی در گلستان گره گشایی کرد

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان از گره گشایی دستگاه قضایی از مشکلات ۳۰۳ واحد تولیدی خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته ۳۹۹ پرونده مربوط به واحد‌های تولیدی استان گلستان در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری ثبت و پس از بررسی و پیگیری، مشکلات ۳۰۳ واحد رفع شد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان خاطرنشان کرد: رفع موانع تولید ۹۶ واحد تولیدی دیگر هم در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری در حال پیگیری است.

وی افزود: همچنین سال گذشته ۷ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان گلستان نیز با تلاش‌های قضایی و مشارکت دستگاه‌های اجرایی به ویژه بانک ها، دوباره رونق گرفتند.

هاشمیان با بیان این که از تعطیلی برخی از واحد‌های تولیدی ۴ سال می‌گذشت، اظهار کرد: با تولید دوباره در این واحد‌ها ۲۳۶ نفر مشغول به کار شدند.

به گزارش امیدرسان، رئیس کل دادگستری استان گلستان عنوان کرد: سرکشی از شهرک‌های صنعتی، نشست با فعالان اقتصادی استان گلستان برای بررسی مشکلات آنان از جمله اقدامات دادگستری استان گلستان برای کمک به رفع موانع تولید و رونق اقتصادی استان در سال ۹۹ بود که امسال با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

پایگاه خبری امیدرسان

وی به تلاش‌های دادگستری برای جلوگیری از توقف تولید هم اشاره کرد و افزود: جلوگیری از توقیف خطوط تولید، اختصاص شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی، رسیدگی فوری پرونده‌های مفاسد اقتصاد به منظور ایجاد بستر برای فعالیت سالم اقتصادی از جمله این تلاش هاست.

هاشمیان تصریح کرد: مشکلات بخش تولید و سرمایه گذاری گلستان در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری جمع آوری، دسته بندی و تلاش برای رفع آن آغاز شده است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان از افزایش نظارت‌ها نیز خبر داد و گفت: برای کمک به تولیدکنندگان و جلوگیری از دست اندازی بر سر راه تولید، نظارت دادگستری و دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان بازرسی بیشتر می‌شود.

وی در پایان بیان کرد: از ابتدای تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در دادگستری گلستان در مجموع ۳۷ واحد تولیدی فعال و هزار و ۱۸۶ کارگر به محل کار برگشتند.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا