خبر خوب ورزشی؛ صعود نمایندگان روئینگ ایران به فینال بریکس

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، نمایندگان کشورمان در تعیین خط سبک وزن دونفره مردان و بانوان با قرار گرفتن در رده‌های ششم و سوم به فینال A مسابقات روئینگ بریکس کازان صعود کردند.

مسابقات روئینگ بریکس کازان از ۲۴ تا ۲۷ خرداد با حضور ۱۰ کشور روسیه، بلاروس، صربستان، ازبکستان، قزاقستان، ارمنستان، امارات متحده عربی، هند و جمهوری آذربایجان در شهر کازان روسیه در حال برگزاری است.

در ادامه این رقابت‌ها امروز (شنبه ۲۶ خرداد ماه) تیم روئینگ دونفره دانشگاه آزاد اسلامی ایران با ترکیب امیرحسین محمودپور و امیررضا عبدالی در تعیین خط سبک وزن دو نفره به روی آب رفت.

در رقابت با حریفانی از روسیه، بلاروس، هند، امارات و قزاقستان با رکورد ۷:۴۴ دقیقه در رده ششم قرار گرفت و به فینال A مسابقات روئینگ کازان صعود کرد.

همچنین تیم روئینگ دونفره دانشگاه آزاد اسلامی ایران با ترکیب کیمیا زارعی و ساقی ملکی در تعیین خط سبک وزن دو نفره به روی آب رفت.

به رقابت با حریفانی از روسیه، بلاروس، امارات و قزاقستان پرداخت و با رکورد ۸:۱۰ دقیقه در رده سوم قرار گرفت و به فینال A مسابقات روئینگ کازان راه یافت.

تیم روئینگ دانشگاه آزاد اسلامی ایران با ترکیب کیمیا زارعی، ساقی ملکی، مهنا حاجی حسینی، آیگین کریمی، امیرحسین محمودپور و امیررضا عبدالی در این مسابقات در مواد تک نفره، دونفره و چهارنفره سنگین‌وزن و سبک‌وزن در مسابقات روئینگ بریکس کازان شرکت کرده است. فینال مسابقات امروز بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا