خبر خوب: مدیرانی که توان کار جهادی ندارند از چرخه خدمت خارج شوند

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، رییس جمهور گفته است که مدیرانی که توانایی انجام کار جهادی را ندارند باید از چرخه خدمت رسانی به مردم خارج شوند چراکه مسئول باید دائم تلاش کند.

آیت الله سید ابراهیم رییسی عصر روز دوشنبه در جمع پرشور مردم یاسوج در ورزشگاه تختی شهر، افزود: برهمین اساس هرگونه رابطه نا سالم، پارتی بازی و اعمال نفوذ در ادارات غیر قابل قبول است.

رییس جمهور با اشاره به اینکه تمامی نامه ها و درخواست های ارائه شده مردم به صورت جدی مورد توجه بنده و همکارانم قرار خواهد گرفت و به همه آنها پاسخ داده می شود، تصریح کرد: ما(بنده و همکارانم و تمامی مدیران) هیچ شان و جایگاهی غیر از نوکری مردم نداریم.

آیت الله رییسی در ادامه با اشاره به اینکه سفر دوم هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد منجر به افتتاح و بهره برداری چندین طرح تعطیل و به جامانده از سال های گذشته شد، اظهار داشت: تداوم روند توسعه این استان دغدغه جدی دولت سیزدهم است.

وی افزود: نرخ بیکاری این استان نسبت به ۲ سال گذشته کاهش یافته که این امر ثمره تلاش شبانه روزی مسئولان دولتی و محلی است.

آیت الله رییسی اظهار داشت: بومی گزینی و اشتغال نیروهای منطقه محل احداث طرح های صنعتی از اولویت های دولت است به طوری که ۷۰ درصد از شاغلین پتروشیمی گچساران، افراد بومی و محلی هستند.

رییس جمهور گفت: افتتاح جاده پاتاوه به دهدشت با احداث ۱۳۶ کیلومتر راه در دل مناطق سخت‌گذر زاگرس، در حقیقت تحقق آرزوی دیرینه مردم کهگیلویه و بویراحمد است.

وی با اشاره به بازسازی و مقاوم سازی ۲ هزار واحد مسکونی خسارت دیده از زلزله شهرستان دنا نیز تصریح کرد: این مهم حاصل کار جهادی و همت مسئولان است.

رییس جمهور در ادامه تاکید کرد: برای کاهش سوانح رانندگی و ایجاد زمینه مناسب توسعه گردشگری، دولت سیزدهم توجه ویژه ای به ایجاد زیرساخت ها از جمله بهبود جاده های ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد دارد و وضعیت جاده های دسترسی استان تا شرایط مطلوب ادامه دارد.

خبر خوب : مادر مشهدی پس از 5 سال تحمل سختی صاحب 5 فرزند شد

آیت الله رییسی با اشاره به اینکه ۲۰ درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد از بانوان هستند، افزود: این آمار نشان دهنده توانایی های بانوان استان است.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: توجه به رفاه مردمانی که در مناطق دور دست زندگی می کنند مانند عشایر از افتخارات دولت سیزدهم است.

آیت الله رییسی ادامه داد: برای تحقق رفاه عشایر توزیع پنل های خورشیدی به منظور تامین برق در مناطق عشایری شروع شده و این روند ادامه دارد.

رییس جمهور گفت: مرمت راه های عشایری و تلاش برای خرید تضمینی محصولات عشایر نیز در برنامه دولت سیزدهم قرار دارد.

رییس جمهور و اعضای هیئت دولت در دومین سفر استانی به کهگیلویه و بویراحمد صبح روز دوشنبه وارد یاسوج شدند.

خبر خوب قضایی: ۲ هزار و ۷۷۷ زندانی یزد در سال ۱۴۰۱ آزاد شدند

همزمان با دومین سفر۲ روزه (۲۶ و ۲۷ تیر) رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد پروژه‌های مهمی در حوزه اقتصادی، عمرانی صنعتی، تولیدی و سرمایه‌گذاری پیش بینی شده که تحول عظیمی در عمران و آبادانی و بهبود معیشت مردم ایجاد می کند.

طرح های مهم عمرانی از جمله سد چم شیر،کارخانه پتروشیمی گچساران، احیای کارخانه قند یاسوج و جاده پاتاوه به دهدشت و بیمارستان بهمئی با حضور رئیس جمهور و هیات همراه بهره برداری می شود.

در سفر نخست رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد در مهر ۱۴۰۰، تعداد ۲۱۷ طرح زیربنایی، زیرساختی و توسعه‌محور در بخش‌های مختلف اعم از گردشگری، راه، آب، نفت و گاز، پتروشیمی، گیاهان دارویی، صنعت و کشاورزی برای عبور از محرومیت‌ها و شتاب‌بخشی به روند توسعه‌ای این استان به تصویب رسید.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا