خبر خوب قضایی: ۷ ویلای غیرمجاز در شهرستان فیروزکوه تخریب شد

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، توحید مظفری از قلع و قمع و تخریب ۷ ویلای غیرمجاز به مساحت ۱۶ هزار مترمربع در شهرستان فیروزکوه خبر داد.

دادستان شهرستان فیروزکوه در خصوص این خبر خوب و امیدبخش گفت: در پی جاری شدن سیل در سال گذشته و همچنین جاری شدن مجدد آن در چند روز اخیر و احتمال دوام یافتن. آن در ماه‌های آتی در شهرستان فیروزکوه و نیز ورود سیلاب به ملک‌هایی که به صورت غیرمجاز در بستر. رودخانه احداث شده و موجب به وجود آمدن خسارت‌های مالی عدیده‌ای به خصوص. به بخش کشاورزی شده اند، گشت‌های شناسایی ساخت و ساز غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه به صورت جدی فعال شد.

خبر خوب دیگر این که:  ۱۵هکتار از زمین‌های بندرترکمن به بیت المال بازگردانده می‌شود

منطقه‌ای معروف به کلبه کوهستان واقع در روستای گذرخانی شهرستان فیروزکوه. که دارای ۹ ویلای مجلل به همراه جاده اختصاصی، درب ورودی، اتاق نگهبانی و سرایداری و همچنین چند نگهبان و کارگر. باغی که مالکان آن همگی جزو سرمایه داران و خوش نشینان بوده اند نیز شناسایی شد.

پس از بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد ۷ مورد از ویلا‌های مذکور در حریم و بستر. رودخانه احداث شده که طی دستوری، مدیر منابع امور آب شهرستان فیروزکوه موظف شد در اسرع وقت نسبت. به اجرای تکلیف قانونی خود در راستای اعمال قانون توزیع عادلانه آب اقدام کند.

خبر خوب دیگر این که: با دریافت هرگونه وجه تحت عناوین نسخه خوانی و نسخه پیچی برخورد خواهد شد

مظفری تصریح کرد: قلع و قمع ۷ فقره ویلای مذکور به مرحله اجرا درآمد. که در مجموع از مساحت ۱۶ هزار متر مربع به ارزش مالی تقریبی ۱۰۰ میلیارد تومان در بستر و حریم رودخانه آزادسازی بعمل آمد.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا