خبر خوب برای هواداران پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان ، پرسپولیس درحالی موفق شد که با ۳ گل از سد ملوان بگذرد که یحیی گل محمدی با امتیازات این دیدار به مجموع ۲۳۷ امتیاز با پرسپولیس در لیگ برتر رسید. قلعه نویی در مقاطع مختلفی به همراه استقلال در لیگ برتر شرکت کرده و مجموعا ۴۰۲ امتیاز با این تیم کسب کرده که رسیدن یحیی به این تعداد امتیاز در این مقطع خیلی بعید است.

با این حال سرمربی پرسپولیس بعد از برد مقابل ملوان از ۲۳۶ امتیازی که سرمربی فعلی تیم ملی در سپاهان کسب کرده بود، عبور کرد و حالا در پی رسیدن به رکورد سرمربی محبوب پرسپولیسی ها یعنی برانکو است. برانکو که ۳ قهرمانی لیگ برتر با پرسپولیس کسب کرده، در مجموع بازی هایی که روی نیمکت این تیم نشسته ،۲۵۶ امتیاز بدست آورده که در بین تمام مربیان پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر رکورددار است. حالا یحیی تنها ۱۹ امتیاز با برانکو فاصله دارد و در این فصل با توجه به ۵ بازی که باقی مانده، به برانکو نخواهد رسید.

گل محمدی سال بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورتیکه فصل آینده هم در این تیم بماند، می تواند از برانکو هم عبور کند و به تنهایی رکورددار امتیازگیری به همراه پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر شود. حال باید دید یحیی برای فصل آینده هم روی نیمکت پرسپولیس خواهد نشست و فرصت شکستن رکورد برانکو را به دست خواهد آورد یا اتفاقات دیگری در پایان فصل خواهد افتاد و شرایط طور دیگری رقم خواهد خورد.

لازم به ذکر است که بعد از قلعه نویی، غلامحسین پیروانی با ۲۹۴ امتیاز به همراه فجرسپاسی کسب کرده و در رده دوم بیشترین تعداد امتیاز کسب شده توسط یک سرمربی به همراه یک تیم قرار دارد. با این حال ذکر این نکته هم ضروری است که پیروانی سال های بیشتری نسبت به قلعه نویی و گل محمدی روی نیمکت تیمش نشسته و کسب این تعداد امتیاز توسط او طی سال های زیادی انجام شده است.

همچنین بخوانید :

 آزمایش موفقیت آمیز پهباد انتحاری «معراج ۵۳۲» 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا