نامه دادستان کل کشور به دادستان های کل عراق و سوئد/ با فرد هتاک به قرآن کریم برخورد گردد/ استانداردهای دوگانه در غرب موجب ترویج افراط گرایی است

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، در پی هتک حرمت قرآن کریم توسط تبعه عراقی مقیم سوئد در مرکز استکهلم که موجب انزجار و آزردگی  مسلمانان سراسر جهان گردید، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در نامه‌هایی جداگانه به دادستان‌های کل دو کشور عراق و سوئد، ضمن محکومیت شدید این اقدام خواستار برخورد و مجازات فرد هتاک شد.

در بخشی از این مکاتبه، از سوی حجت الاسلام و المسلمین منتظری خطاب به نجم عبداله احمد دادستان کل شورای عالی قضایی جمهوری عراق و خانم پترالوند دادستان کل پادشاهی سوئد آمده است:

در تاریخ چهارشنبه 28 ژوئن 2023 همزمان با آغاز عید قربان که یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان جهان می باشد، فردی بنام سلوان مومیکا در مرکز استکهلم مبادرت به هتک حرمت قرآن کریم و آتش زدن آن نموده است که باعث انزجار و آزردگی بیش از یک میلیارد مسلمان در سراسر جهان را فراهم نموده است.

بیشتر بخوانید: نامه معاون دادستان کل به وزیر بهداشت در راستای استحکام بخشی مراکز درمانی

متأسفانه کشورهای غربی آزادی عقیده و بیان را مستمسکی قرار داده تا بتوانند بوسیله آن ریشه اعتقادات کشورهای اسلامی و بیش از یک میلیارد مسلمانان جهان را هدف امیال شیطانی خود قرار داده و مانع رشد اسلام در سراسر جهان شوند و به تدریج افکار جوانان اسلامی را تحت تأثیر قرار دهند.

اجازه دولت سوئد و همراهی پلیس با این قبیل جنایات در حالی است که آتش ­زدن پرچم همجنس­گرایان و انکار هلوکاست در آن کشور جرم نابخشودنی و قابل تعقیب و مجازات است.

این نوع استانداردهای دوگانه از سوی سوئد و بقیه کشورهای اروپایی تنها باعث برانگیختن نفرت و هرج و مرج بین مردم و پیروان ادیان توحیدی و ترویج افراط گرایی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ورود مدعی العموم به موضوع نمایشگاه شهر آفتاب

وی  در ادامه ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری، از دادستان های کل دو کشور عراق و سوئد درخواست نمود که مشارٌالیه را تحت تعقیب و مجازات قرار داده تا مانع گسترش افراط گرایی شده و از تکرار موارد سخیف مشابه جلوگیری گردد.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا