فعال شدن همه فرودگاه‌ها در کشور

غلامرضا بنی صدر، مدیر فرودگاه خرم آباد تصریح کرد: عملیات پاکسازی باند و سطوح پروازی فرودگاه خرم آباد که از صبح امروز شروع شده بود، با تلاش بی وقفه همکاران به اتمام رسید و اکنون فرودگاه خرم آباد عملیاتی است.

بنی صدر افزود: هواپیمای حامل معاون اول رئیس جمهور که در تاریخ ۱۲ فروردین ماه به دلیل وقوع سیل زمین گیر شده بود، اکنون از فرودگاه خرم آباد به مقصد اهواز پرواز کرد.

همچنین معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تمامی سطوح‌های پروازی فرودگاه خرم‌آباد نیز به دلیل شدت بارندگی‌ها دچار آب‌گرفتگی شده است گفت: درحال حاضر برخی از سطوح‌های پروازی آن باز شده و توسط بالگرد‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.

به گفته وی تا ساعت ۱۱ امروز سایر سطوح‌های پروازی فرودگاه باز شده و به صورت عملیاتی فعالیت خواهند شد.

همه فرودگاه‌های کشور فعال هستند

بر اساس این گزارش شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیر مکری اظهار داشت: با وجود بارندگی‌های شدید چند روز اخیر به ویژه ۱۲ فروردین‌ماه، اکنون تمام فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران عملیاتی هستند و هیچگونه مشکلی برای ارائه خدمات به پروازهای برنامه‌ای و امدادرسان ندارند.

وی افزود: از جمله فرودگاه‌هایی که با مشکل آب گرفتی و سیل و بارش شدید باران درگیر شد، فرودگاه خرم آباد بود که این فرودگاه نیز هم اکنون، کاملاً آماده و عملیاتی است.
انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا