خبر خوب ورزشی: فرزانه فصیحی نایب قهرمان ماده ۱۰۰متر مسابقات قهرمانی آسیا شد

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، فرزانه فصیحی نایب قهرمان ماده ۱۰۰متر مسابقات قهرمانی آسیا موفق شد از طریق رنکینگ، جواز حضور در رقابت های دو و میدانی قهرمانی جهان را کسب کند.

بر همین اساس، این بانوی خوش نام‌و نشان دو و میدانی کشورمان توسط با کسب امتیازات لازم و قرار گرفتن در جایگاه چهل‌وچهارم جدول رنکیگ فدراسیون جهانی جواز حضور در این مسابقات را کسب نماید و مسافر شهر بوداپست کشور مجارستان محل برگزاری این رقابت‌ها شود.

خبر خوب دیگر اینکه: تیم والیبال زیر ۱۶ سال ایران فینالیست آسیا شد

با توجه به قوانین و مقررات فدراسیون جهانی دو و میدانی ورزشکاران می‌بایست از طریق ثبت حد نصاب‌های اعلامی از سوی این نهاد بین المللی جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب نمایند،و اگر تعداد افرادی که رکورد‌های ورودی را به ثبت رسانیده اند کمتر از تعداد ورزشکارانی که می‌توانند در هرماده این رویداد جهانی شرکت نمایند باشد(مثلا ماده ۱۰۰متر ۴۸نفر)،جهت کامل نمودن این تعداد قهرمانان کشورهای مختلف می‌توانند با قرار گرفتن در بهترین جایگاه جدول رنکیگ فدراسیون جهانی جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورند.

خبر خوب دیگر اینکه: تیم پاراکاراته ایران قهرمان آسیا شد

مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان از روز ۲۷مرداد ماه جاری به میزبانی شهر بوداپست کشور مجارستان برگزار خواهد شد،که فرزانه فصیحی تنها نماینده دو و میدانی کشورمان در این رقابت‌ها خواهد بود.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا