ظرفیت‌های فوق العاده نوروزی برای عتبات اعلام شد

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت از اعلام ظرفیت‌های فوق العاده عتبات عالیات در نوروز ۹۸ خبر داد.

مرتضی آقایی درباره آخرین برنامه ریزی‌ها برای عتبات نوروزیگفت:با تلاش‌های دست اندرکاران ذیربط و فراهم آمدن ظرفیت‌های فوق العاده، ثبت نام و اعزام کسانی که موفق به نام نویسی نشده بودند مهیا شده است و این افراد می‌توانند سریعتر به دفاتر تحت پوشش سازمان حج و زیارت در سراسر کشور مراجعه داشته باشند.

وی افزود: طبق وعده‌ای که سازمان حج و زیارت داده بود، امکان ثبت نام و تشرف برای متقاضیانی که در پیش ثبت نام عتبات نوروزی شرکت نکرده بودند، فراهم شده است.
سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: پیش بینی‌ها حکایت از افزایش ۱۵ درصدی سفر‌های هوایی عتبات و ۱۱ درصدی سفر‌های زمینی عتبات می‌کرد، اما با تمهیدات اندیشیده شده برغم افزایش سفر‌ها و افزایش هزینه خدمات در ایام نوروز، این افزایش در سفر‌های هوایی به کمتر از ۵ درصد و در سفر‌های زمینی به کمتر از ۳ درصد رسید.
آقایی با بیان اینکه سفر‌های عتبات نوروزی از ۲۴ اسفند تا ۹ فروردین انجام می‌گیرد گفت: افرادی که تمایل دارند در تاریخ‌های بعد از ایام نوروزی و در ایام ماه مبارک رجب و شعبان به سفر‌های اعتاب مقدسه مشرف شوند نیز می‌توانند به دفاتر تحت پوشش سازمان حج و زیارت یا سامانه atabatorg.haj.ir مراجعه داشته باشند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا