دشمنان پرسپولیس توانایی شکست ما را در زمین ندارند

پایگاه خبری امیدرسان

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، سید جلال حسینی بازیکن و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگویی نسبت به حواشی اخیر واکنش نشادن داد و گفت: هواداران باهوشی داریم. نیازی نیست که هر روز مصاحبه کنیم و حرف بزنیم یا به آن‌ها بگوییم باید چه کار کرد. طرفداران پرسپولیس در این سه سال، حرفه ای‌ترین رفتار را داشتند و اگر ما دیر به دیر حرف می‌زنیم، به همین خاطر است که نیازی نمی‌بینیم مدام مصاحبه کرده و با هواداران صحبت کنیم.

سید جلال حسینی افزود: پرسپولیس فصل بسیار سخت و مهمی را پیش رو دارد. من نمی‌خواهم به مسائلی که پیش می‌آید بدبین باشم، اما در همین یک ماه گذشته ببینید که ما چه حواشی بزرگی را از سر گذراندیم. برخی، حرف و حدیث‌هایی ساختند تا پرسپولیس را زمین بزنند. واقعیت این است که تعداد دشمنان پرسپولیس هر روز بیشتر می‌شود. خیلی‌ها دوست ندارند ما نتیجه نگیریم و از اینکه احتمال دارد قهرمانی شویم، نگران می‌شوند.

کاپیتان سرخ‌ها اضافه کرد: از وقتی تیم مان جمع و جور شد، عده‌ای هستند که برنامه ریزی کردند تا پرسپولیس را دچار حاشیه کنند، ولی نباید این اجازه را به آن‌ها بدهیم. شرط تکرار قهرمانی این است که بار دیگر، اتحاد گذشته را به وجود بیاوریم و تا آخر فصل آن را حفظ کنیم. پرسپولیس تا وقتی می‌تواند روی پای خودش بایستد که اتحاد هواداران را پشت سر خود ببیند. زمانی برای از دست دادن وجود ندارد و از سوی دیگر، نمی‌توانیم نسبت به یکسری اتفاقات، بی توجه باشیم. هر کسی قهرمانی می‌خواهد، باید کنار پرسپولیس باشد و مقابل این حجم از حواشی بایستد. دشمنان پرسپولیس هم می‌دانند که در زمین، توانایی شکست دادن مان را ندارند و از این رو، می‌خواهند در خارج از میدان به ما ضربه بزنند که باید زرنگ باشیم و مقابل شان بایستیم.

مردم این افراد را می‌شناسند. آن‌ها برای نجات دادن خودشان، پرسپولیس را دچار مشکل می‌کنند. رفتار‌ها و برنامه‌هایی دارند تا برای تیم ما دست انداز ایجاد کنند، ولی نمی‌دانند که هر اتفاقی هم رخ بدهد، ما در کنار هم می‌مانیم و این اتحاد از بین نمی‌رود. اگر اجازه بدهیم که به ما ضربه وارد کنند، از اهداف مان دور می‌شویم. خدا را شکر، بازیکنان حرفه‌ای و هواداران فهیم پرسپولیس، دل شان برای تیم می‌سوزد و سراغ این حاشیه‌ها نمی‌روند، ولی باید همیشه حواس مان جمع باشد و بدانیم چه کار می‌کنیم و در مقابل، دشمنان تیم چه کار‌هایی انجام می‌دهند.

سیدجلال حسینی در مورد عملکرد گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس اضافه کرد: او یک مربی حرفه‌ای و کارنامه دار است. نمی‌توانیم به سادگی در مورد اهدافش حرف بزنیم. کالدرون از روزی که به ایران آمد، گفت که به دنبال قهرمانی‌های بیشتر است. او می‌خواهد به پیشرفت پرسپولیس کمک کند و از این رو، باید به اندازه برانکو مورد حمایت قرار بگیرد. من مطمئنم در طول فصل، هر اتفاقی هم رخ بدهد، طرفداران پرسپولیس دست از حمایت کالدرون برنمی دارند؛ دلیلش هم مشخص است و دوباره تکرار می‌کنم:، چون طرفداران ما، نمی‌خواهند پرسپولیس بیش از این لطمه بخورد.

سیدجلال حسینی در پایان گفت: قرعه کشی بازی ها، دلیل دیگری است که نشان می‌دهد چه کار سخت و پیچیده‌ای در این فصل داریم. اگر در ۵، ۶ هفته ابتدایی با این برنامه دشوار، به نتیجه نرسیم، قطعا حواشی بیشتر خواهد شد. به همین علت باید دست به دست هم بدهیم و تیم را به جلو ببریم. هر لطمه‌ای که به تیم وارد شود، دودش به چشم همه پرسپولیسی‌ها می‌رود. بعد از سه فصل قهرمانی، طبیعی است که خیلی‌ها دوست نداشته باشند پرسپولیس بیش از این موفق باشد، ولی باید با همدلی و اتحاد بیشتر، تیم را به جلو ببریم. در همین هفته‌های ابتدایی، کارمان سخت‌تر هم می‌شود، ولی نباید دست از حمایت یکدیگر برداریم. من شک ندارم این تیم در نهایت به یک موفقیت بزرگ دیگر در پایان فصل می‌رسد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا