دادستان کل کشور: تدابیر پیشگیرانه و اعمال وظیفه مقتدرانه فراجا ستودنی است

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور و هیات همراه ظهر امروز با حضور در دفتر دادستان کل کشور با حجت الاسلام والمسلمین موحدی دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار دادستان کل کشور ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات صورت گرفته، نیروی انتظامی را بازوی توانمند دستگاه قضایی در اجرای عدالت دانست و گفت: اجرای عدالت و صیانت از حقوق مردم تکلیف و مسئولیتی مهم و حساس برای دستگاه قضایی است که با کمک و تعامل بین دستگاهی این امر تحقق عینی خواهد یافت.

وی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یکی از بهترین و کارآمدترین دستگاه‌‎های حاکمیتی کشور است که نقش پر رنگی در اجرای عدالت و کمک به دستگاه قضایی دارد.

خبر خوب دیگر اینکه: مهلت سه ماهه دادگستری به پزشکان برای نصب دستگاه کارتخوان

دادستان کل کشور با بیان اینکه همه ما موظف هستیم در چارچوب قانون به وظایف و تکالیف خود عمل کنیم گفت: تعامل و هم افزایی بین قوه قضاییه و فراجا یک تعامل مثبت و همکاری مناسب است که البته باید در جهت خدمت هرچه بهتر به مردم این تعامل و همکاری افزایش یابد.

حجت الاسلام و المسلمین موحدی با بیان اینکه بحمدالله امنیت کشور در یک شرایط ثبات و آرامش کامل قرار دارد و این آرامش مرهون مجاهدت های بی شمار دستگاه‌های امنیتی و انتظامی است گفت: اقتدار و شجاعت فراجا در مقابل دشمنان و برهم زنندگان امنیت مردم و نیز تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به افراد جامعه دو ویژگی بارز این نهاد انقلابی است.

دادستان کل کشور اقدامات پیشگیرانه و تدبیرهای بهنگام نیروی انتظامی را یکی دیگر از دستاوردهای فراجا عنوان کرد و گفت: پیشگیری از وقوع جرم و کاهش جمعیت کیفری یکی از مسئولیت‌های مهم دستگاه قضایی است و نیروی انتظامی در این راستا فعالیت ها و اقدامات بسیار خوبی داشته که نمونه اخیر آن حماسه بزرگ پیاده روی اربعین می باشد که بحمدالله با کمترین مشکلی این مراسم بزرگ برگزار شد.

خبر خوب دیگر اینکه: اسم پسر بدون نقطه + اسم پسر ایرانی بدون نقطه

حجت الاسلام و المسلمین موحدی در پایان این دیدار، نیروها و پرسنل محترم فراجا را به خدمت شبانه روزی در جهت جلب رضایت الهی و مردم توصیه نمود و گفت: این جایگاه و مسئولیت تکلیفی سنگین برای همه ما می باشد و باید از فرصت خدمتگزاری به مردم که همانا ولی نعمتان ما هستند بهره برده و با کار و تلاش جهادی به دنبال جلب رحمت الهی و رضایت مردم باشیم.

گفتنی است در این دیدار سردار رادان به ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته پرداخت و همکاری دستگاه قضایی با فراجا در انجام ماموریت های این نهاد را بسیار ارزشمند و راهگشا عنوان نمود.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا