خبر خوب: قیمت انواع روغن‌ نباتی تا ۱۵ درصد کاهش می‌یابد

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، حسین فرهیدزاده با اشاره به تصمیم کارگروه تنظیم بازار برای کاهش قیمت انواع روغن نباتی افزود: بر اساس پیشنهاد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران به دنبال روند کاهشی نرخ جهانی روغن‌خام و همچنین نرخ فروش انواع روغن‌خام از سوی وزارت جهادکشاورزی (شرکت بازرگانی دولتی ایران)، کاهش قیمت روغن نباتی اعمال می گردد.

خبر خوب دیگر اینکه: خلاصه ای از گزارش رئیس دولت به رهبری/ از کاهش بیکاری تا افزایش در تولیدات داخل

ریاست سازمان حمایت اشاره کرد بنا به تصمیمات کارگروه تنظیم بازار ، قیمت مصرف کننده انواع روغن‌نباتی نیمه‌جامد و مایع در بسته بندی های مختلف در دامنه ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش خواهد یافت.

وی تاکید کرد همه کارخانجات ملزم به کاهش قیمت بوده و ادارات کل صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان موظفند به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، ضمن نظارت بر رعایت قیمت‌های مندرج در سامانه ۱۲۴ ، کنترل لازم برای فروش موجودی‌های کارخانجات و حلقه‌های توزیع (شرکت‌های پخش ، عمده‌فروشی‌ها، خرده‌فروشی‌ها ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، مجازی و … ) با قیمت‌های جدید را داشته و با هرگونه تخلف بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور برخورد قانونی نمایند.

پایگاه خبری امیدرسان، مرجع اخبار خوب و امیدبخش

وی در پایان درباره روغن‌های فعلی موجود در سطح بازار با قیمت‌های قدیم نیز اعلام کرد: برای این روغن‌ها می بایست تخفیفات لازم برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شود.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا