خبر خوب قضایی: با ورود دستگاه قضایی مشکل کارخانه تولید کمپوست برطرف شد

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان در نشستی با حضور فرماندار، شهردار و همچنین مدیرعامل کارخانه کمپوست اهر که در دفتر دادستانی تبریز این شهرستان برگزار شد مشکلات این واحد تولیدی که سبب تعطیلی آن در سال‌های اخیر شده است مورد بررسی قرار گرفت.

بابک محبوب علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان‌شرقی در این نشست گفت: در وضعیت عادی از وجود زباله در زندگی فردی و اجتماعی به عنوان آسیب یاد می‌شود.

خبر خوب دیگر اینکه: بانک جهانی می‌گوید تورم مواد غذایی در ایران نصف شده است

این موضوع ممکن است باعث تولید میکروب‌ها، آلودگی‌ها و نکات غیربهداشتی شود.

وی افزود: اما در عین حال می‌توان با انجام اقدامات مرتبط با جمع‌آوری صحیح، پردازش، دفع و بازیافت آن را از تهدید به فرصت تبدیل کرد.

محبوب علیلو در ادامه بر لزوم راه‌اندازی کارخانه کمپوست در راستای بهره‌مندی مردم شهرستان اهر از مزیت‌های آتی این ظرفیت به عنوان یکی از مصادیق حقوق عامه تاکید کرد.

گفتنی است در ادامه این نشست هر یک از حاضرین نکته نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و پس از جمع‌بندی مقرر شد طی یک دوره یکساله با مشارکت شهرداری و کارخانه کمپوست واحد مذکور راه‌اندازی شده.

اسم رنگ بدون نقطه / اسم چند رنگ بی نقطه

و چنانچه طرفین در این مدت تمایلی به ادامه مشارکت نداشته باشند نسبت به واگذاری آن به سرمایه‌گذار صالح با رعایت صرفه و صلاح عامه و در چهارچوب مقررات اقدام شود.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا