خبر خوب از اقدام قابل تحسین دستگاه قضایی/ محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده از بندر امیرآباد تخلیه شد

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، خبر خوب و امیدبخش امروز در خصوص ورود قوه قضاییه به موضوع ذرت های آلوده و فاسد شدن آنها در بنادر امیر آباد بهشر است.

چند روز پیش حجت الاسلام و المسلمین اژه ای با سفری از پیش اعلام نشده به مازندران رفته و موضوعاتی همچون ذرت های آلوده را مورد بررسی قرار داد.

با حضور میدانی رئیس قوه قضاییه موضوع از جهات مختلف تعیین تکلیف و دستورات قضایی متناسب صادر شد.

بیشتر بخوانید: امضای سند همکاری قضایی میان دادستانی کل ایران و دادستانی کل تاجیکستان

در این راستا خبر خوب و امیدبخش از پایگاه خبری امیدرسان این است که کمتر از ۴۸ ساعت پس از سفر استانی رئیس قوه قضائیه به مازندران، با همراهی و همکاری جدی دولت محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده از بندر امیرآباد بهشهر ترخیص و تخلیه شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران در این باره می گوید:

در پی سفر اخیر رئیس قوه قضائیه و بازدید رییس دستگاه قضا از بنادر امیرآباد و نوشهر و کالا‌های رسوب شده در این بنادر، جلسه ویژه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران با حضور اعضای این ستاد تشکیل شد.

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری خواندن تاریخ انقضای روی قرص+فیلم

در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان مقرر شد با نظارت دادستان مرکز مازندران و دادستان‌های شهرستان مربوطه، نسبت به تعیین تکلیف محموله‌های دپو شده و ترخیص و تخلیه آن در کمترین زمان ممکن اقدام گردد.

با همراهی و همکاری دولت و ۴۸ ساعت پس از سفر رئیس دستگاه قضا به مازندران، محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده که حسب اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان و اداره استاندارد، فاقد مصرف دامی بوده، با مجوز مراجع ذیربط جهت مصارف صنعتی از جمله الکل سازی، تخلیه و به مقصد شرکت الکل سازی در یکی از استان‌های مرکزی حمل شد.

بیشتر بخوانید: دادستان کل کشور در جمع طلاب حوزه علمیه: مطالبه‌گری از مسئولان را با جدیت دنبال کنید

دستگاه قضایی استان نسبت به تشکیل پرونده برای مدیران متخلف که با ترک فعل زمینه ساز تضییع حقوق بیت المال شوند اقدام و با متخلفین برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا