خبر خوب اجتماعی: بیمارستان حضرت مهدی (عج) تاییدیه ایمنی گرفت

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، قدرت الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران: با همکاری مدیریت بیمارستان مذکور، کارشناسان آتش‌نشانی نسبت به بازدیدهای فنی از نظر ایمنی اقدام نمودند و پس از رفع ایرادهای وارده، به‌ویژه در سیستم خاموش‌کننده‌ها و اعلان حریق مجوز ایمنی بهره‌برداری آن صادر شد.

این ساختمان از نظر ایمنی دچار ایراد خاصی نبود ولی به دلیل عدم حضور کارشناسان آتش‌نشانی، نمی‌توانستیم نسبت به صدور مجوز ایمنی اقدام کنیم.

خبر خوب بخوانید: خبر خوب قضایی: از بیکاری ۲ هزار کارگر سمنانی جلوگیری شد

این مجوز به صورت موقت صادر شده و قرار است تا ۶ ماه آینده ۲ نفر از آتش‌نشانان حرفه‌ای در محل این ساختمان مستقر و پس از تایید نهایی نسبت به صدور تاییدیه نهایی آن اقدام شود.

این بیمارستان به عنوان بزرگترین طرح نظام سلامت در قلب مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با امکانات کم‌نظیر و در تراز جهانی از جمله ۵۲۲ تخت بستری، ۲۰۴ تخت ویژه، ۱۱۰ تخت اورژانس، ۴۲ تخت اتاق عمل و تجهیزات به روز در ۱۸ طبقه و با متراژ ۱۰۸ هزار و ۱۵۷ متر مربع احداث شده است.

کلان بیمارستان یکهزار تختخوابی حضرت مهدی (عج) به عنوان بزرگترین طرح نظام سلامت پس از دوران انقلاب اسلامی در اسفند سال گذشته توسط رئیس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

عملیات ساخت این کلان بیمارستان که با عنوان «مهدی کلینیک» نیز از آن یاد می‌شود و طرحی در تراز و استانداردهای جهانی، اوج مشارکت خیرین، دولت و بخش خصوصی به شمار می آید، در بیست و سوم آبان سال ۱۳۹۰ به عنوان یک مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی در محوطه مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، آغاز شد.

امیدرسان، رسانه امیدبخش

امیدرسان، رسانه امیدبخش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا