اولیای دم بروجردی از خون فرزند خود گذشتند

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، حمیدرضا بوالحسنی، رئیس دادگستری و رئیس شورای حل اختلاف شهرستان بروجرد از شانزدهمین صلح و سازش قتل عمد در شهرستان بروجرد خبر داد و گفت: سومین سازش قتل عمد، در سال جاری در شهرستان بروجرد استان لرستان اتفاق افتاد.

Omidresan.com

وی اظهار کرد: در تاریخ ۲۷ مرداد ۹۳ برابر اطلاع از مرگی مشکوک به پلیس ۱۱۰، ماموران انتظامی شهرستان بروجرد در محل حاضر شده و مشخص شد که فردی به قتل رسیده است و خانواده وی نیز در زمان ارتکاب قتل در منزل حضور نداشته اند که در تحقیقات مقدماتی مشخص شد فرزند مقتول با یکی از دوستانش درگیری لفظی داشته و به این دلیل نامبرده در مظان اتهام قتل قرار گرفت.

به گزارش امیدرسان، این پرونده از طریق شعبه دوم بازپرسی دادسرای بروجرد پس از انجام تحقیقات و صدور کیفرخواست به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان لرستان مستقر در شهرستان بروجرد ارجاع شد که شعبه مذکور پس از بررسی و رسیدگی‌های لازم حکم بر محکومیت قاتل به قصاص صادر کرد. پس از اعتراض از جانب وکیل متهم پرونده به شعبه بیستم دیوان عالی کشور ارسال، و در نهایت در مورخ ۹۸/۱۰/۱۹ دادنامه عینا ابرام گردید و برای اجرا به دادسرای بروجرد ارجاع شد.

بوالحسنی ادامه داد: مجموعه دستگاه قضایی، جهت مصالحه، اقدامات لازم را در پیش گرفت و هیئت سازش شورای حل اختلاف شهرستان با پادرمیانی خیرین و ریش سفیدان و روحانیون، بالاخص حجت الاسلام ملکوتی و گودرزی امام جماعت دادگستری، در جلسات متعدد که در منزل مادر مقتول برگزار گردید حاضر شده و تلاش خود را جهت صلح و سازش انجام دادند.

پایگاه خبری امیدرسان

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا