افراد زیادی هستند که دوست ندارند آرامش داشته باشیم/برای موفقیت پرسپولیس هرکار لازمی را انجام می‌دهم

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی در مورد روند کاری پرسپولیس گفت: خدا را شکر وضعیت خیلی خوب است،‌هر مربی که می‌آید افکار خودش را دارد و می‌خواهد تیم خودش را بسازد، کالدرون تلاش می‌کند که تیم خوبی ساخته شود، ما سال سختی را پیش‌رو داریم. بازیکنان خوبی داریم که امیدوارم در کنار هم این سال را به خوبی پشت سر بگذاریم.

حسینی در مورد تأخیر در شروع فصل جدید لیگ برتر گفت:‌این تأخیر به نفع ما شد می‌توانیم هماهنگ‌تر شویم و روز به روز بهتر شویم، امیدوارم هر چه زودتر حاشیه‌ها تمام شوند، بچه‌های ما خوب تمرین می‌کنند تا یکسال خوب را در کنار هم پشت سر بگذاریم.

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان پرسپولیس با این حاشیه‌ها آداپته شده‌اند گفت: متأسفانه حاشیه‌ها برای پرسپولیس نسبت به بقیه تیم‌ها بیشتر است.خیلی‌ها دوست دارند ما این آرامش را نداشته باشیم، آنها بلد هستند چطور با بچه‌های ما بازی کنند و آنها را تحت فشار بگذارند ما ین را می‌بینیم و شرایطی است که همیشه برای ما وجود داشته است.

کاپیتان تیم پرسپولیس در ادامه گفت:‌آنها بیشتر به دنبال این هستند که زمان کار را از ما بگیرند. من دوست ندارم این مسائل را باز کنم، اما اتفاقاتی افتاده که به تیم ما ضربه می‌زند. دوست ندارم بچه‌های ما اذیت بشوند. ما بازیکنان جوانی داریم که یکسال سخت را پیش‌رو دارند آنها باید بدانند پیراهن چه تیمی را بر تن کرده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این حاشیه‌ها بیشتر به خاطر مسائل مالی است یا مسائل دیگر،‌گفت: آنها بیشتر به تیم فشار می‌آورند بعضی بحث‌ها را مطرح می‌کنند چون می‌دانند در آینده کار سخت است و به خاطر همین از الان ماه‌های آینده را نشانه گرفته‌اند. امیدوارم مثل همیشه هواداران کنار تیم باشند.

حسینی در مورد اینکه آیا این فشارها خودش را هم اذیت می‌کند،‌گفت: این مسائل مطمئناً روی هر بازیکنی فشار می‌آورد وظیفه من این است که فوتبال بازی کنم، کالدرون تجربه خوبی دارد، این فشارها روی بازیکنان اثر می‌گذارد. بعضی وقت‌ها به من و بعضی وقت‌ها به بازیکنان جوان ضربه می‌زند. در هر ماه و یا حتی در هر هفته مسائل جدیدی داریم که مطرح شدن آنها درست نیست اما به هر حال من هر کاری بتوانم برای پرسپولیس  و کالدرون انجام می‌دهم.

سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس

حسینی در مورد دیدارهای دوستانه پرسپولیس در فصل آماده‌سازی تیم و اینکه نتایج این دیدارها هواداران را نگران کرده است،‌گفت: این شرایط برای ما وجود دارد کسانی که در مورد این برد و باخت‌ها صحبت می‌کنند می‌خواهند زمان را از کادر فنی بگیرند و این کار را برای مربی سخت می‌کند. ما دو تیم خوبی داریم که در بازی‌های تدارکاتی به میدان می‌روند چه ببریم و چه ببازیم فشار ایجاد می‌کنند، صحبت من با هواداران‌مان است که باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. ما نیاز به زمان داریم تا روز به روز بهتر شویم.

مدافع باتجربه پرسپولیس در مورد اینکه ارتباط بازیکنان تیم با سرمربی جدید چگونه است و آیا فضای سرمربی سابق از ذهن آنها پاک شده‌،گفت: بله، بازیکنان ما همه تلاششان را می‌کنند ما یک وظیفه داریم که آن هم فوتبال بازی کردن است، برانکو خیلی تلاش کرد و زحمت کشید و مربی پرافتخاری است، کالدرون هم با تلاشی که می‌کند به دنبال ساخت تیم است و قرار است ما در آینده از این تیم بیشتر ببینیم. بازیکنان خوبی داریم و اگر زمان از ما گرفته نشود، آینده خوبی خواهیم داشت.

حسینی در مورد اینکه آیا تعویق شروع لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کند، گفت: از نظر من اگر مشکلات حل شود، این تعویق مثبت است اما اگر لیگ شروع شود و ببینیم کاری انجام نشده ظلمی است که در حق تیم‌های لیگ برتری شده و این خیلی خوب نیست، اما اگر این اقدامات انجام شود خیلی می‌تواند مثبت باشد.

وی در خصوص ارتباطش با سرمربی جدید پرسپولیس و اینکه این ارتباط دو طرفه قوی است،‌گفت: بله، ۱۰۰ درصد همین است هر کاری بتوانم برای موفقیت پرسپولیس با کالدرون انجام می‌دهم ما همیشه در مورد مسائل مختلف صحبت می‌کنیم و امیدوارم هواداران سال خوبی را ببینند. قرار است سال سختی برای ما رقم بزنند و امیدوارم ما در کنار کادر فنی بتوانیم این سال را به خوبی به پایان برسانیم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد رأی کمیته انضباطی و ماجراهایی که در مورد تعلیقی بودن یا نبودن تماشاگران در هفته اول وجود دارد،‌گفت: این‌ها مسائل انضباطی هستند و بهتر است باشگاه خودش ورود کند ما بازیکنان در این مورد صحبت نکنیم ۱۰۰ درصد دوست داریم هواداران در بازی‌های ما حضور داشته باشند یکی از قوی‌ترین یاران ما هواداران هستند. این هواداران هستند که همیشه به ما قدرت می‌دهند و ما از اینکه در کنار آنها بازی کنیم لذت می‌بریم.

حسینی در پایان و در مورد اینکه آیا تسویه حساب مالی انجام شده و آنها مشکل مالی خاصی ندارند،‌گفت: همه باشگاه‌ها این مشکل را دارند و فقط ما نیستیم هیچ وقت بازیکنان نمی‌توانند به حق‌شان برسند و کاری هم نمی‌شود کرد البته شرایط باشگاه ما نسبت به بقیه در حال بهتر شدن است و مسئولان باشگاه در این خصوص تلاش می‌کنند. امیدوارم فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و همه کمک کنند تا این شرایط بهتر شود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا