موضوعات داغ

افتخارآفرینی ۹ کودک ایرانی در مسابقات نقاشی محیط زیست کشور ژاپن

به گزارش پایگاه خبری امیدرسان، ۲۲ مین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست با نام و عنوان «جی کیو ای» (JQA) در کشور ژاپن در سال ۲۰۲۲ میلادی با محوریت «انتخاب سبک زندگی دوستدار محیط زیست» برگزار و به نفرات برتر این دوره از مسابقات جوایز اهدا شد که نام ۹ کودک ایرانی در بین اسامی برندگان به چشم می خورد.

در این دور ه از مسابقات که تاکنون ۲۱ دوره از آن برگزار شده است، شش هزار و سیصد و نود اثر از شصت و یک کشور جهان شرکت داشتند که از این تعداد سه نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری موفق به کسب جایزه اول و ۶ نفر دیگر موفق به دریافت دیپلم افتخار بخش بین‌الملل شدند.

در این دوره از مسابقات بین المللی حلما حسن‌زاده هفت ساله از مازندران، اسما نجفی از آذربایجان‌شرقی و ستاره شاویسی ۱۲ ساله از کرمانشاه جایزه اول بخش بین‌الملل را کسب نمودند.

به گزارش امیدرسان در ادامه این خبر خوب و امیدبخش باید گفت: ایلیا قربانی هشت ساله از مازندران، زهرا خرم‌دل ۱۱ ساله از استان آذربایجان‌ شرقی، الناز خدابخشی ۱۱ ساله از اصفهان، نازلی جام‌لو ۱۱ ساله از آذربایجان‌ شرقی، معصومه قاسمی ۱۱ ساله از تهران و ثنا عبدالله‌زاده ۱۵ ساله از م آذربایجان‌ غربی موفق به دریافت دیپلم افتخار بخش بین‌الملل این مسابقه شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا