اتوبوس گردشگری روبازمیزبان مسافران پایتخت

پیمان سنندجی مدیر

پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در ارتباط با اتوبوس‌های گردشگری پایتخت اظهار داشت:‌ در نوروز امسال این اتوبوس‌ها راه‌اندازی و مورد استقبال مسافران قرار گرفت که البته این مسئله با همکاری ستاد گردشگری مدنظر قرار داشت. 

وی گفت: تابستان امسال برای مسافران نیز اتوبوس‌های گردشگری نیز خواهیم داشت و این قابلیت وجود دارد که خطوط آن افزایش یابد، حتی اتوبوس‌های روباز نیز در این زمینه پیش‌بینی شده است. 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: هزینه استفاده از اتوبوس های گردشگری تقریبا معادل بلیت اتوبوس‌های معمولی است که مصوب شورا بوده و تفاوت مبلغ از محل اعتبارات تأمین می‌شود. 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خاطرنشان کرد: همچنین در سال ۹۸ اصلاح خطوط و توسعه آن در دستورکار قرار دارد و خطوط جدید راه‌اندازی خواهد شد، از طرفی با توسعه مترو نیز مجبوریم برخی از خطوط را تغییر دهیم که این مسئله در طول سال به مرور انجام می‌گیرد. 

وی گفت:‌ اخذ معاینه فنی سال گذشته به خوبی برای اتوبوس‌ها انجام گرفت و این موضوع در کاهش آلودگی مؤثر بود و از ابتدای سال نیز اقدامات لازم در این راستا انجام گرفته و همه اتوبوس‌ها به لحاظ موتور، معاینه فنی و دودزا بودن در دستورکار قرار دارند و سختگیری‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود. 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا