آمادگی ما برای امدادرسانی به مردم در هر نقطه کشور

 امیر دریادار حبیب‌الله سیاری صبح امروز در جمع فرماندهان منطقه جنوب در استان خوزستان گفت: در این ایام با توجه به حساسیت زمانی و مکانی زحمات خوبی را از سوی شما شاهد بودیم و موفقیت هایی مطلوبی را در حوزه بحران بدست آوردید.

وی افزود: شما فرماندهان نشان دادید که مثل همیشه در صحنه آماده و در اجرایی شدن دستورات فرماندهی معظم کل قوا پا در رکاب هستید.

امیر سیاری تاکید کرد: ماموریت ارتش کاملا مشخص است و آن دفاع از تمامیت ارضی، استقلال کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و نباید از ماموریت اصلی خود غافل بشویم و باید حواسمان جمع باشد.

معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: حضور ارتش در بحران ها و بلیات و کمک به کشور بسیار پسندیده است به ویژه زمانی که فرماندهی معظم کل قوا در خصوص سیل گلستان نیز به نیروهای مسلح دستور دادند.

امیر سیاری با بیان اینکه جمع کثیری از نیروی‌های مسلح اکنون در گلستان برای امدادرسانی و کمک به مردم سیل زده این استان حضور دارند، گفت: این آمادگی را داریم‌ که ضمن بازدارندگی برای ماموریت اصلی خود به مردم شریف ایران نیز در بلایای طبیعی کمک کنیم و نه تنها برای استان گلستان بلکه برای امدادرسانی به مردم در هر نقطه کشور این امادگی وجود دارد.

وی در پایان گفت: همینکه مردم راضی هستند و به زبان بیاورند برای ما ارزشمند است و جای قدردانی دارند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا