آزمون: هنوز کسانی هستند که می پرسند آیا بانوان هم فوتبال بازی می کنند؟

به گزارش امیدرسان ؛ مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران پس از شکست دو بر یک برابر بلاروس در جمع خبرنگاران گفت: امروز بازی کاملاً متفاوتی از بچه‌ها شاهد بودیم. اصرار داشتیم یکسری تاکتیک‌هایی را اجرا کنیم که بتوانیم در بازی‌های اصلی روی آن‌ها کار کنیم. می‌خواستیم با پاس کاری به دروازه حریف نزدیک بشویم.

او در ادامه افزود: فرصت‌های زیادی به دست آوردیم. موفق شدیم بعد از چهار بازی گل بزنیم. فرصت‌هایی از دست دادیم به گونه‌ای اگر گل می‌شد بازی را پنج بر یک می‌بردیم. در نیمه دوم بلاروس ۱۰ نفره بود و تلاش کردند انگیزه‌شان را حفظ کنند.
آزمون بیان کرد: از نظر دوندگی خیلی خوب بودیم و امیدوارم بتوانیم در ادامه بهتر بازی کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به ترکیب اصلی تیم رسیده‌اید یا خیر؟ گفت: این بازی به ما کمک کرد که خیلی از بازیکنان را در پست‌های مختلف قرار دادیم تا به ترکیب اصلی نزدیک‌تر بشویم. اما باید بیش‌تر کار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: امروز خانم مهناز افشار هم تماشاگر ویژه بودند. هر چند هواداران کم بودند اما خیلی روحیه می‌دادند. امیدوارم برای این موضوع فکری بشود چون تماشاگر خیلی به تیم روحیه می‌دهد.
او در این باره افزود: در بازی دوم شوق تماشاگران باعث شده بود که یکپارچه حمله کنیم. اول بازی با فشاری که آوردیم بلاروس به توپ‌های بلند رو آورد. نیمه دوم هم یک یا دو موقعیت داشت. متأسفانه توپ‌های ما در چارچوب نرفت. می‌دانستیم نقطه ضعف تیم بلاروس دروازه‌بان‌شان است اما امروز خوب کار کرد.

آزمون خواستار حمایت بیش‌تر رسانه‌ها شد و گفت: نمی‌گویم شهرستانی‌ها خون گرم‌تر هستند اما حتی کسانی که اطراف آرارات زندگی می‌کردند اگر می‌آمدند ورزشگاه پر می‌شد. فکر می‌کنم از نظر خبری باید بهتر کار کنیم. خواهش می‌کنم اطلاع‌رسانی بیش‌تر شود. هنوز هم کسانی هستند که به ما می‌گویند فوتبال بازی می‌کنید؟ آیا یازده نفر هستید؟ این زجرآور است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا